Hot New Products Lift Control System - 16-channel Relay Input Elevator Control – DNAKE Detail:
| Technical Specifications | |
| Model | EVC-ICC-A5 |
| Product Size(WxHxD) | 197x89x37(mm) |
| Option | RS485 Communication |
| Interface | |
| RJ45 | Network Connection |
| Power | DC24V Input |
| Relay Input | 16-channel |
| RS485 | Connection to IC/ID Card Reader |
| General | |
| Power | DC24V or PoE |
| Standby Consumption | 4W |
| Max Consumption (NC ) | 7W |
| Mini Consumption (NO) | 1W |
| Working Temperature | -10°C~+55°C |
| Relative Humidity | 20%~93%RH |
Product detail pictures:
Related Product Guide:
We attempt for excellence, support the customers", hopes to become the top cooperation team and dominator enterprise for staff, suppliers and shoppers, realizes worth share and continual marketing for Hot New Products Lift Control System - 16-channel Relay Input Elevator Control – DNAKE, The product will supply to all over the world, such as: Hungary , United States , Austria , We are proud to supply our products and solutions to every costumer all around the world with our flexible, fast efficient services and strictest quality control standard which has always approved and praised by customers.
Datasheet 904M-S3.pdf






